Krajské kolo soutěže v basketbalu.

naši hráčiNaši mladí basketbalisté reprezentovali Brno na krajském kole soutěže v basketbalu. V pátek 5. 5. 2023 se v Kyjově konalo krajské kolo basketbalu hochů kategorie IV.
Turnaje se účastnili vítězové předchozích okresních kol. Brno město reprezentovalo družstvo našeho Gymnázia Vídeňská. I přes zranění dvou ze tří opor týmu a neúčast dalšího hráče družstva kvůli klubovým povinnostem – účast na Finále MČR U 14 v Ostravě, se nám podařilo uhrát konečné 5. místo v kraji. Všichni hráči podali na hřišti skvělý výkon, na hraně svých fyzických možností, někteří i přes bolestivá zranění, která naši hru výrazně limitovala…
Všem hráčům družstva gratulujeme, děkujeme za předvedený výkon a skvělou reprezentaci naší školy.
Za kab. TV Mgr. Petr Sekanina

Tato aktualita byla publikována 9. 5. 2023, v sekci Soutěže.