První setkání nově přijatých žáků a třídní schůzky jejich rodičů
Zveme nově přijaté žáky na první setkání, které proběhne v pondělí 15. 6. od 15.00 hodin v budově gymnázia na Vídeňské 47. Akce potrvá cca 50 minut.
Tentýž den od 17.00 hodin se uskuteční třídní schůzky rodičů nově přijatých žáků.