Turnaj SŠ her v basketbalu chlapců

Ve dnech 10. a 11. 10. 2019 se uskutečnil turnaj SŠ her v basketbalu chlapců. Žáci naší školy byli nalosováni do skupiny B, s družstvy GML B a Gymnázium Bystrc. Po vítězství ve skupině postoupilo naše družstvo do finálových bojů ve městě. Po prohře s domácím týmem SPŠ Kudelova se nám podařilo takticky zvládnout zápas o 3. místo proti Gymnáziu tř. Kpt. Jaroše a po dramatickém souboji tak vybojovat po delší době medailové pozice.
Všem hráčům za příkladné nasazení děkujeme a gratulujeme…
Naši školu reprezentovali: Michal Nachtnebl(4.A), Matyáš Ležatka (3.A), Viktor Veleba (3.A), Vojtěch Házy (3.B), Petr Špok (2.B), Dalibor Kolář (4.G), Filip Kvasnica (3.G), Samuel Zelený (3.G), Kosta Drobnjak (1.A)

Děkujeme a blahopřejeme!!!
Za kabinet TV Mgr. Petr Sekanina

Tato aktualita byla publikována 14. 10. 2019, v sekci Soutěže.