Bodujeme i v krajském kole SOČ

Dne 11. 5. 2017 se uskutečnilo krajské kolo Středoškolské odborné činnosti (SOČ), kterého se zúčastnili i studenti naší školy. Největší úspěch zaznamenal student Jakub Pekár (4.G) v oboru č. 18 Informatika se svou prací na téma „Sledování hmyzu ve videu”. Práce, která vznikala ve spolupráci s FI MU Brno a jeho školní konzultantkou RNDr. Radkou Kočí Voznicovou, Ph.D., nakonec postoupila do celostátního kola soutěže. Jakubovi gratulujeme k jeho fenomenálnímu úspěchu a přejeme mu do dalšího kola hodně zdaru a štěstí.
Zároveň se sluší poděkovat všem účastníkům krajského kola za vzornou reprezentaci naší školy; jmenovitě Kateřině Hrubé (9. místo), Markétě Příkazské (3. místo), Tomáši Černockému (4. místo), Tadeáši Mimovi (4. místo), Matouši Kocourkovi a Janu Rollerovi (5. místo), Jakubu Pokludovi (4. místo) a Tomáši Zedníčkovi (4. místo).

Tato aktualita byla publikována 23. 5. 2017, v sekci Soutěže.